Manzaranızı Siz Seçin
Evinizi Biz Planlayalım

Çelik Konstrüksiyon Ev

Yapı Prefabrik Ev, Konutlar ve Yapılar

Çelik Konstrüksiyon Ev

Şantiye konteynerleri, birçok farklı alanda kullanım seçeneğine sahip fonksiyonel yapılardır. Şantiyelerde, personellerin genel ihtiyaçlarına hitap etmek üzere geliştirilmiş ve farklı amaçlarda hizmet sunan bu yapılarda, genel ihtiyaçlar, barınma, depolama, yemekhane gibi alanlarda kullanım söz konusudur.

Şantiye işçilerinin barınmalarına yönelik konteyner modelleri, yüksek sayıda personel için birleştirilmiş konteyner seçenekleri, sosyal ihtiyaçlar için düşünülmüş sosyal tesis konteyner ve prefabrik yapıları da bu grubun içinde sayılabilir. Üretim ve montaj aşamasında uzman bir kadro ile çalışan Bahçe Prefabrik, ihtiyaçlar doğrultusunda kurulumunu gerçekleştirdiği tesislerin daha sonrasında olası ihtiyaçlarında da desteğe her zaman hazırdır.

Modern Yaşamın İncisi
Çelik Konstrüksiyon Ev

Çelik konstrüksiyon evler, modern mimarinin sağladığı estetik değeri, dayanıklılığı ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkan inşaat trendlerinden biridir. Geleneksel betonarme yapılara kıyasla çelik konstrüksiyon evler, birçok avantaj sunmaktadır.

Güvenilirlik ve Estetiğin Buluştuğu Nokta

Çelik konstrüksiyon evler, çağdaş mimari ile dayanıklılığın ve estetiğin muhteşem bir kombinasyonunu sunar. Betonarme yapıların klasik görünümünden sıkıldınız mı? O zaman, çelik konstrüksiyon evlerin büyüleyici dünyasına adım atın!

Dayanıklı

Çelik, gerek kullanım ömrü gerekse sertlik ve esneklik değerleriyle malzemesi doğada bulunan en dayanıklı yapı malzemelerinin başında gelmektedir. Çelik

Güvenli

Esnek kullanım alanının yanı sıra, mukavemetiyle ve taşıyıcılığıyla güven veren çelik binalar aynı zamanda hafifliğiyle tercih edilmektedir.

Konforlu

Bahçe Prefabrik ürettiği binalarda malzeme kalitesini, yalıtımı ve işçiliği üst düzeyde tutarak binalardaki yaşam konforunu sağlar.

Yalıtımlı

Bahçe Prefabrik binalarında ısı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı ve yangına dayanım yalıtımına önem verir.

Anında Hayalinizdeki Ev! Çelik Konstrüksiyon Ev

Hızlı inşa süreci sayesinde, çelik konstrüksiyon evler, hayalinizdeki eve anında kavuşmanızı sağlar. Fabrikalarda önceden hazırlanmış parçaların bir araya getirilmesiyle, uzun inşaat sürelerine son verir ve zamandan tasarruf edersiniz. Daha fazla vakit ailenizle keyifli anlara odaklanmanın vakti geldi!

İnanılmaz Dayanıklılık, Ölçülemez Güvenlik

Değişen iklim koşulları ve doğal afetlerle başa çıkmak için tasarlanan çelik evler, sağlam yapılarıyla güvenli bir sığınak sunarlar. Deprem, sel, yangın… Ne tür bir zorluğa karşı olursa olsun, çelik konstrüksiyon evler, ailenizin güvenliğini garanti altına alır.

Proje Videoları

Yaptığımız Projeler

Çelik Konstrüksiyon Ev İle İlgili Yaptığımız Projeler