Manzaranızı Siz Seçin
Evinizi Biz Planlayalım

Prefabrik Ev

Yapı Prefabrik Ev, Konutlar ve Yapılar

Prefabrik Ev

Şantiye konteynerleri, birçok farklı alanda kullanım seçeneğine sahip fonksiyonel yapılardır. Şantiyelerde, personellerin genel ihtiyaçlarına hitap etmek üzere geliştirilmiş ve farklı amaçlarda hizmet sunan bu yapılarda, genel ihtiyaçlar, barınma, depolama, yemekhane gibi alanlarda kullanım söz konusudur.

Şantiye işçilerinin barınmalarına yönelik konteyner modelleri, yüksek sayıda personel için birleştirilmiş konteyner seçenekleri, sosyal ihtiyaçlar için düşünülmüş sosyal tesis konteyner ve prefabrik yapıları da bu grubun içinde sayılabilir. Üretim ve montaj aşamasında uzman bir kadro ile çalışan Bahçe Prefabrik, ihtiyaçlar doğrultusunda kurulumunu gerçekleştirdiği tesislerin daha sonrasında olası ihtiyaçlarında da desteğe her zaman hazırdır.

Modern Yaşamın Pratik Çözümü Prefabrik Ev

Prefabrik evler, modern yaşamın ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve ekonomik bir konut çözümü sunarlar. Endüstriyel olarak üretilen parçaların fabrikada hazırlanması ve daha sonra montaj alanına taşınmasıyla inşa edilen bu evler, günümüzde giderek daha popüler hale gelmektedir. Prefabrik evler, sadece ekonomik olmakla kalmaz, aynı zamanda çevre dostu, enerji verimli ve kişiselleştirilebilir özellikler sunarlar.

Dayanıklı

Çelik, gerek kullanım ömrü gerekse sertlik ve esneklik değerleriyle malzemesi doğada bulunan en dayanıklı yapı malzemelerinin başında gelmektedir. Çelik

Güvenli

Esnek kullanım alanının yanı sıra, mukavemetiyle ve taşıyıcılığıyla güven veren çelik binalar aynı zamanda hafifliğiyle tercih edilmektedir.

Konforlu

Bahçe Prefabrik ürettiği binalarda malzeme kalitesini, yalıtımı ve işçiliği üst düzeyde tutarak binalardaki yaşam konforunu sağlar.

Yalıtımlı

Bahçe Prefabrik binalarında ısı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı ve yangına dayanım yalıtımına önem verir.

prefabrik-ev-03

Anında Hayalinizdeki Prefabrik Ev

Hızlı İnşa Süreci

Prefabrik evler, fabrikalarda önceden hazırlanmış parçaların montajıyla oluşturulduğu için geleneksel inşaat yöntemlerine kıyasla çok daha hızlı bir inşa sürecine sahiptirler. Bu, zaman ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Esnek Tasarım Seçenekleri

Prefabrik evler, farklı ihtiyaçlara ve tercihlere uygun olarak çeşitli tasarım seçenekleri sunarlar. Modern minimalizmden geleneksel tarzlara kadar geniş bir yelpazede tasarım seçenekleri mevcuttur. Böylece herkes kendi tarzına uygun bir ev bulabilir veya istediği gibi özelleştirebilir.

Proje Videoları

Yaptığımız Projeler

Prefabrik Ev İle İlgili Yaptığımız Projeler