Manzaranızı Siz Seçin
Evinizi Biz Planlayalım

Şantiye Yaşam Alanları

Yapı Prefabrik Ev, Konutlar ve Yapılar

Şantiye Yaşam Alanları

Her türlü iklim koşulunda seri, pratik ve ekonomik olarak standart ölçülerde konteyner olarak tasarlanan şantiyelerde tercih edilmektedir.

Konteynerlerimizin yapımında, dış yüzeyinde boya ile kaplanmış yüksek kaliteli galvanizli trapez sac kullanılmıştır. Bu yapılar ek olarak sökülüp yine yine monte edilebilir. Bu şekilde, bu binalar ve birkaç farklı şantiye için çözüm sağlanabilir.Avrupa konteyner moduler sistemleri ek olarak bu binalar için demontaj ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Konteyner şantiye yapıları; kendi özel standartları çerçevesinde istenilen ebatta ve tasarımda üretilirler. Yapılar tek katlı olabilir yahut iki yada üç katlı üretilebilir. Bu önceden imal edilmiş yapılar önceden hazırlanmış beton zeminlere monte edilir.

Dayanıklı

Çelik, gerek kullanım ömrü gerekse sertlik ve esneklik değerleriyle malzemesi doğada bulunan en dayanıklı yapı malzemelerinin başında gelmektedir. Çelik

Güvenli

Esnek kullanım alanının yanı sıra, mukavemetiyle ve taşıyıcılığıyla güven veren çelik binalar aynı zamanda hafifliğiyle tercih edilmektedir.

Konforlu

Bahçe Prefabrik ürettiği binalarda malzeme kalitesini, yalıtımı ve işçiliği üst düzeyde tutarak binalardaki yaşam konforunu sağlar.

Yalıtımlı

Bahçe Prefabrik binalarında ısı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı ve yangına dayanım yalıtımına önem verir.

Şantiye Yaşam Alanları ile ilgili yaptığımız projeler